CASANOVA - MUZIKÁL Název: CASANOVA - MUZIKÁL
  Divadelní léto Hluboká nad Vltavou 2013
Divadlo Pikl Hluboká nad Vltavou
Organizace: Centrální Rezervační Kancelář
PŘEDPRODEJ VSTUPENEK NA VÍKEND JE UKONČEN VŽDY V PÁTEK VE 12:00 HOD. POTOM KONTAKTUJTE POŘADATELE NA TEL. ČÍSLE:723 480 229

Jméno Casanova, stejně jako Don Juan, je synonymem pro dobyvatele ženských srdcí.
Kdyby náš muzikál líčil pouze jeho milostné avantýry, mohla by to být pěkná nuda. My ale chceme v Casanovovi vidět především galantního muže ze staré školy, který ženy nevyužíval pouze pro svou rozkoš, ale spíš jako mecenášky, přímluvkyně, a často dokonce jako zdroj cenných informací, ze kterých těžil jako diplomat a špión.

Náš příběh se odehrává na sklonku jeho života, kdy působil jako knihovník na Duchcově.
Dopisoval si a "diskutoval" tam odtud o politice a filosofii s největšími osobnostmi své doby, jakými byli například Voltaire, Jean - Jacques Rousseau, carevna Kateřina Veliká a další.

Byl autorem dvaatřiceti knih, dokonce snad i fantastického románu "Cesta do středu Země", který mu s velkou pravděpodobností "šlohnul" Jules Verne. Přesto se dokázal proslavit až svojí autobiografií "Historie mého života", kterou sepsal právě na Duchcově.

A tato Casanovova "cesta ke slávě" bude hlavním motivem našeho komediálně laděného muzikálu.


Autoři muzikálu: Zdeněk Barták, Petr Markov

WEB: www.casanova-muzikal.cz ; Facebook

Kapacita hlediště: 336 míst
Zakoupením vstupenky divák souhlasí s obchodními podmínkami pořadatele.

OBCHODNÍ PODMÍNKY A PRAVIDLA PRO NÁVŠTĚVNÍKY MUZIKÁLU CASANOVA NA NÁDVOŘÍ ZÁMKU HLUBOKÁ NAD VLTAVOU

Respektujte, prosím, začátky představení! S ohledem na specifikum scény na nádvoří zámku, není možné po začátku představení diváky do areálu zámku Hluboká nad Vltavou vpustit! Představení se koná i při nepříznivém počasí (mírný déšť, chlad apod.)
Začátek představení může být s ohledem na špatné počasí posunut až o 30 minut. Bude-li představení zahájeno, vstupné se nevrací! Představení se ruší při velmi nepříznivém počasí (silný déšť, bouřka, vítr apod.) Konečné rozhodnutí o zrušení představení bude vydáno až na zámku Hluboká nad Vltavou, těsně před začátkem představení.
Vstupné za zrušené představení obdržíte oproti vráceným vstupenkám v místě jejich nákupu. Nárok na vrácení vstupného je třeba uplatnit do 30 dnů od zrušení představení. Vstupenky hrazené bankovním převodem nebo dobírkou je třeba doručit (osobně, poštou, faxem, e-mailem) zpět prodejci a to spolu s číslem účtu, na který bude vstupné vráceno. Servisní poplatky se nevracejí. V hledišti je s ohledem na ostatní diváky zakázáno používat deštníky!
Doporučujeme návštěvníkům teplé oblečení, při deštivém počasí pláštěnky.
Během představení je zakázáno používat fotoaparáty, videokamery a mobilní telefony!
Do areálu zámku Hluboká nad Vltavou je v době konání představení zákaz vstupu domácích zvířat. Na nádvoří zámku platí zákaz kouření. Kouření je možné před hlavní bránou zámku.

Datum Čas Akce
Žádné záznamy

Důležitá uporornění

 

PHIL RUDD AND HIS BAND - koncert se uskuteční 23.5.2018 od 20:00 hod v KD Vltava !!!

<<  březen 2018  >>
 po  út  st  čt  pá  so  ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
1920
 

 © Statutární město České Budějovice

CBsystem - vstupenky online