Vážení zákazníci,

 

vstupné za zakoupené vstupenky a eVstupenky na představení Otáčivého hlediště v Českém Krumlově na sezónu 2020 řeší výhradně Jihočeské divadlo.

Vstupenky se vrací / vyměňují do 30.9.2020 !!! 

Kontakt: pokladna@jihoceskedivadlo.cz, tel: 386 356 925. 

 

Vstupenky za ostatní zrušená představení, které jste zakoupili na prodejních místech (netýká se eVstupenek) můžete vracet elektronicky do 30 dnů od nekonání akce. Vrácení proběhne na základě scanu (fotografie) vstupenek a zaslání čísla účtu na e-mailovou adresu cbsystem@c-budejovice.cz.

 

Upozorňujeme, že vstupné bude vráceno zákazníkovi pouze jednou! V případě, že by zákazník zaslal vstupenky elektronicky a zároveň je chtěl vrátit na prodejním místě, platí ta varianta, která bude v systému provedena jako první. Vstupné se vrací bez zbytečného odkladu, nejpozději však do 30 dnů od neuskutečnění dané akce.

 

Pokud jste si zakoupili eVstupenku, jste o možnosti vrácení vstupného kontaktováni automaticky organizací, pod kterou představení patří. 

 

 

 

Změny & aktuality

Koncert Filmové melodie - přeložen !!!

Koncert Filmové melodie je z původního termínu 22.11.2020 přeložen na nový termín 11.4.2021. Vstupenky zůstávají v platnosti, vstupné se nevrací.

Číst více

Postup vracení vstupného

Vážení zákazníci,   vstupné za zakoupené vstupenky a eVstupenky na představení Otáčivého hlediště v Českém Krumlově na sezónu 2020 řeší výhradně Jihočeské divadlo. Vstupenky se vrací / vyměňují do 30.9.2020 !!!  Kontakt: pokladna@jihoceskedivadlo.cz, tel: 386 356 925.    Vstupenky za ostatní zrušená představení, které jste zakoupili na prodejních …

Číst více