VK Jihostroj

Sportovní hala, Stromovka 12, České Budějovice

Volejbalový klub Jihostroj České Budějovice je nejúspěšnější český tým, který má na kontě 10 extraligových titulů. V minulé sezoně vyhrál Český pohár a v dosud posledním kompletním extraligovém ročníku 2018/19 se stal mistrem české extraligy. Do nadcházející sezony 2020/21 bude klub vstupovat znovu s nejvyššími ambicemi. Kromě extraligových soubojů se fanoušci Jihostroje mohou těšit také na evropský pohár CEV, v němž se hráči Českých Budějovic střetnou se špičkovými zahraničními mužstvy. Pokud si zakoupíte celosezonní permanentku, získáte vstup na všechna domácí utkání Jihostroje!

 

Držitelé permanentek mají zaručené své místo na tribuně ve Sportovní hale, což jiní návštěvníci zápasů s klasickou vstupenkou nemají. S celosezonní permanentkou nejenže fanoušek výrazně ušetří, ale také se nemusí starat o to, aby na zápas dorazil v předstihu. Při atraktivnějších zápasech také odpadá dlouhé čekání ve frontách u pokladny.

 

PERMANENTKY 2020/21

 

Pořizovací cena permanentek zůstává beze změn oproti předchozímu ročníku:
Základní permanentka – 2000 Kč
Zlevněná pro seniory a studenty – 1500 Kč
Rodinná permanentka (2+2) – 6000 Kč

 

Rodinná permanentka nelze rezervovat on-line. Pokud máte zájem o tento typ permanentky, kontaktujte prosím zástupce klubu na e-mailovou adresu matej.mayer@volejbalcb.cz, kam můžete směřovat také další dotazy týkající se permanentek.

 

Výdej rezervovaných a zaplacených permanentek bude probíhat od 3. srpna ve Sportovní hale každé pondělí, středu a pátek v 9–12 hodin a ve 13–16 hodin.

 

První domácí utkání se uskuteční 8. října 2020, kdy Jihostroj přivítá ve Sportovní hale ambiciózní Lvy Praha.

 

Prodej permanentek naleznete níže vpravo vedle záložky „Vstupenky“ – je druhá záložka s názvem „PŘEDPLATNÉ“. Pod seznamem zápasů stačí kliknout na „Koupit“ a vybrat si místo v hledišti.