VK Jihostroj

Sportovní hala, Stromovka 12, České Budějovice

Volejbalisté českobudějovického Jihostroje bojují v sezoně 2023/24 o nejvyšší příčky! Po bronzu ze sezony 2021/22 a stříbru z uplynulého ročníku by nyní rádi vystoupali až na samotný vrchol. Přijďte fandit špičkovému českému volejbalu!

 

Na utkání semifinále a finále extraligového play-off klub doporučuje fanouškům zakoupit v předstihu eVstupenku. Kapacita haly je omezená a zájem je velký.

 

Hodinu před každým zápasem jsou otevřené u Sportovní haly pokladny, kde jsou vstupenky alespoň v omezeném množství VŽDY ještě k dispozici (platba pouze hotově).

 

NÁKUP ONLINE VSTUPENEK

Vyberte zápas a klikněte na libovolné místo na mapce haly. Vstupenky nejsou vázány na konkrétní sedadlo. Svou sedačku mají dopředu zajištěnou pouze permanentkáři, jejichž sedadla jsou označena cedulkou s nápisem PERMANENTKA. Fanoušci s běžnou vstupenkou mají možnost posadit se kamkoliv mimo tyto vyhrazené sedačky.

 

Zaplacené vstupenky přijdou na Váš e-mail (doporučujeme zkontrolovat správnost níže vyplněné e-mailové adresy) a najdete je také na tomto webu pod svým přihlášením v sekci MŮJ ÚČET. Vstupenky si můžete vytisknout nebo je možné u vstupu předložit vstupenku v mobilním zařízení. Pro zjednodušení kontroly u vstupu však doporučujeme přijít s vytištěnou vstupenkou.